zaczęło się

Zaczęło się! Wczoraj zakleiłam pierwszy karton, pierwszy z wielu, nie wiem, czy nie ZBYT wielu, żeby zdążyć… mam motyle w brzuchu, moje życie znowu zakręca. Kavu dostal kontrakt z UN i jedziemy do Afryki. To znaczy na razie jedziemy na wakacje, potem ja wracam do Polski z Edmundem, a Kavu zostaje… a potem się zobaczy, teoretycznie mamy do niego dojechać po pierwszym semestrze. Tymczasem na 21.06 mamy bilety na samolot, czyli nasze norweskie mieszkanie musi być do tego czasu puste, a kontener spakowany!

 

Tydzień temu, dokładnie tydzień temu, wzięłam udzial w EcoTrail w Oslo. 18 km. Nie, nie przebiegłam tej trasy, gdybym ją przebiegła, byłabym pewnie do dzisiaj sprawna inaczej, przeszłam ja bardzo szybko i ukończyłam :D a teraz zamierzam zabrać się do tematu tak jak powinnam od początku, czyli po kolei: 5k, 10k…. itd. Może kiedyś będę biegaczem? :D Siłownia czeka, a ponieważ ze strachu znowu niedosypiam, mamy 6:10, a ja juz po sniadaniu i zaraz wychodze na trening!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>